שלום אורח [כניסה]
פורומים|הרשמה לאתר ועדכון|אודות|צור קשר
עמוד ראשי
אמנות
מטבעות העת החדשה ומדליות
שטרות ואמצעי תשלום
בולים
עתיקות ומטבעות עתיקים
טלכרטים וכרטיסי חיוג
רכבי אספנות
עטים ומכשירי כתיבה
יינות וכהילים
נושאים שונים
מכירות פומביות קרובות
רשימת עמותות ומועדונים
עמותת אספני שטרות ומטבעות
אגודת אספני טלכרט בישראל
מועדון העט הישראלי
עמותת א.נ.ק.ה – נשק קר
כתבות נוספות

13 בספטמבר 2005הדפס
בזק השיקה 3 כרטיסי טלכרט בשיתוף עמותת חיל-הים

הושקה סידרה בת 3 כרטיסי טלכרט המייצגת את ספינות חיל היום: דבור, סטי"ל וצוללת. בסה"כ הונפקו כ-600,000 כרטיסים.

טלכרט סטי''ל חיל הים הישראלי, 2005בזק ממשיכה במסורת שהחלה כבר בשנות התשעים, להפיק כרטיסי טלכרט המציגים נושאים חברתיים, תרבותיים בעלי פן שונה. כך הונפקו כרטיסים בנושאי ציפורים נודדות, גיבורי תרבות, מקומות מיוחדים בישראל, אישים מובילים מעולם היהדות, גם הספורט לא נפקד מקומו, וקבוצות כוכבי הליגה זוכות גם הן לכרטיסי טלכרט משלהן.
מנהל אגף שיווק בבזק, אלדד כהן, אמר כי על אף חדירת הטלפונים הניידים, עדיין קיים ביקוש רב לשיחות באמצעות הטלפונים הציבוריים ולכרטיסי טלכרט. סידרת הכרטיסים הנוכחית, היא לציון התרומה הרבה של חיל הים בשמירה על חופי הארץ.

טלכרט דבור חיל הים הישראלי, 2005בטקס השקת כרטיסי הטלכרט השווה ראש מספן כוח אדם, אל"מ עידו שבח, בין בזק לחיל הים ואמר: "אתם מתרחבים בתחום התקשורת ופותחים נתיבים חדשים, ואנחנו פותחים מרחבים ומגדילים את המעטפת של מדינת ישראל". יו"ר עמותת חיל הים אל"מ (מיל.) זאב ינובסקי אמר שבחיל הים, כמו בבזק, "אין עתיד בלי העבר וההווה", וקרא לבזק להנפיק טלכרט רביעי בסדרה כדי להשלים את החלק החסר בפאזל – שייטת 13 (הקומנדו הימי). אל"מ ינובסקי הביע תקווה למיזמים משותפים נוספים, ומנהל אגף השיווק בבזק אלדד כהן הבטיח להרים את הכפפה: "התחברנו מאד למורשת של חיל הים, ונשמח להמשך קיום שיתופי פעולה דומים".

מקור: לוגו בזק

תגובות

נושא התגובהשםתאריך ושעה
2.יש לי את כל הסדרהking44530/09/2007 21:00

תגידו אני רוצה להתטרף לאגודה של אוספי הטלכרטים יש לי למעלה מ1500 טלכרטים החל משנת 1994 ובאני מסתכל פה על כל מיני תמונות של טכלרטים באתר אני יכול להגיד במאה אחוז יש לי את רובם!

[הוסף תגובה]

1.יש לי אחד מהםLEG3513/07/2006 16:55

יש לי את סטי"ל חיל הים הישראלי מעוניין למכור כל הצעה תתקבל והמחיר הכי גבוהה בטוח לפרטים אריי סי קיו 286565394 ואי מייל RSTPN@WALLA.CO.IL

[הוסף תגובה]