שלום אורח [כניסה]
פורומים|הרשמה לאתר ועדכון|אודות|צור קשר
עמוד ראשי
אמנות
גלריות ומוזיאונים לאמנות
מטבעות העת החדשה ומדליות
שטרות ואמצעי תשלום
בולים
עתיקות ומטבעות עתיקים
טלכרטים וכרטיסי חיוג
רכבי אספנות
עטים ומכשירי כתיבה
יינות וכהילים
נושאים שונים
מכירות פומביות קרובות
רשימת עמותות ומועדונים
עמותת אספני שטרות ומטבעות
אגודת אספני טלכרט בישראל
מועדון העט הישראלי
עמותת א.נ.ק.ה – נשק קר
כתבות נוספות

28 במרץ 2008הדפס
UrbaNature – נעם הנגבי בתערוכה למען ילדי הסוכרת

ביום חמישי, 3 באפריל 2008, בשעה 20:00, תיפתח תערוכת היחיד הראשונה "UrbaNature" של הצלם נעם הנגבי, בחלל האמנות Gebo ArtSpace.

אוצר: יגאל שתיים

נעם הנגבי"הצילום של נעם הנגבי ניחן באיכויות נדירות. נדרשים אומץ ותום, בוודאי לא היתממות, כדי לבחור לצלם פרחים. צילומיו הם בקצות המנעד הוויזואלי- מן המיקרו ועד המאקרו, מצילומי תקריב של אבקני פרח ועד לפנוראמות אורבאניות - שיופיין בחומרים מעובדים" יגאל שתיים, אוצר התערוכה.

הצלם נעם הנגבי, מציג תערוכת צילומים אשר כל ההכנסות ממכירת היצירות יתרמו על ידי האמן למען רווחת ילדי סוכרת נעורים. תערוכת  היחיד הראשונה של נעם, מציגה את הצבעוניות העזה בצילומי הפרחים, אשר אינם מטופלים או מודגשים על ידי עבודת מחשב, קיימים בטבע מסיבה אבולוציונית ובאים למקד את ראיית החרקים למרכז. מנגד נמצאות הערים המבוטנות, נוגדות את הטבע ומתעמרות בחוקיו. מאגרי מים בהם צפים כלי שיט, אשר גם בהם מוצא נעם הנגבי רגע של שקט וחיות, בוחר שלא לתעד את הרעש הוויזואלי והצפיפות, כאילו מעמיד מולנו את מקורותינו ומקומנו בהווה, מן הטבע ואל החרבתו, מהיופי הרב-גוני ועד כריית מחצבים ועיבודם המחריבים ומצמצמים הטבע, הנשמר בשמורות טבע הולכות ומצטמצמות.

נעם הנגביהאגודה לסוכרת נעורים בישראל, פועלת למען הסוכרתיים בתחומים רבים כגון: הקניית כלים להתמודדות עם המחלה, קייטנות לילדים ונוער, סדנאות ומרכז הדרכה לחולה ומשפחתו ,גיוס תרומות לקידום המחקר ועוד. האגודה לסוכרת נעורים היא גוף (מלכ"ר) שנוסד ב-1981 על ידי הורים לילדים החולים בסוכרת מסוג 1. פעילות האגודה מתבצעת באמצעות גיוס תרומות, הן מקרנות והן מגופים פרטיים ועסקיים, ארגון אירועי התרמה ופעילות התנדבותית של הורים לילדים סוכרתיים.

לדברי שולמית נוס יו"ר העמותה: "האגודה חרטה על דגלה שתי מטרות עיקריות – מימון הטיפול הרפואי והמחקר הטובים ביותר למציאת מרפא למחלה ולסיבוכיה, ושיפור איכות חיי הילדים ומשפחותיהם. היום, הנתונים מעידים על גידול ניכר במספר חולי הסוכרת בקרב ילדים ונוער, המחלה פוגעת ללא אבחנה סוציו אקונומית בכל רובדי החברה, מרגע האבחנה, המחלה היא לכל החיים. עבורנו ההורים המחקר הוא התקווה היחידה".


פתיחה: 03.04.08 בשעה 20:00
נעילה: 24.04.2008
שעות פתיחה: ב'-ה' 11:00-19:00, ו' 11:00-14:00
כתובת: בית אמריקה, שד' שאול המלך 35, תל אביב

תגובות