שלום אורח [כניסה]
פורומים|הרשמה לאתר ועדכון|אודות|צור קשר
עמוד ראשי
אמנות
מטבעות העת החדשה ומדליות
שטרות ואמצעי תשלום
בולים
עתיקות ומטבעות עתיקים
טלכרטים וכרטיסי חיוג
רכבי אספנות
עטים ומכשירי כתיבה
יינות וכהילים
נושאים שונים
מכירות פומביות קרובות
קדם מכירות פומביות
ווינרס מכירות פומביות
מונטיפיורי מכירות פומביות
מצארט
תירוש מכירות פומביות
רשימת עמותות ומועדונים
עמותת אספני שטרות ומטבעות
אגודת אספני טלכרט בישראל
מועדון העט הישראלי
עמותת א.נ.ק.ה – נשק קר

הדפס
קדם מכירות פומביות

קדם מכירות פומביות


טל: 077-5140223, פקס: 077-5140167  

רחוב המלך ג'ורג' 58, בניין היכל שלמה, ת"ד 7337 ירושלים
אתר: http://www.kedem-auctions.com 
מייל: kedem.ltd@gmail.com

 

בית המכירות הפומביות "קדם"

נוסד בשנת 2008 ע"י מרון ארן ואבישי גלער. הבעלים עוסקים שנים רבות בספרים וכתבי יד עבריים עתיקים ופריטים הקשורים לתולדות עם ישראל ותרבותו. אבישי התמחה בספרי קודש וכתבי יד רבניים, בעוד מרון התמחה בתרבות יהודית בעת החדשה.

בית המכירות מקיים מכירות פומביות של ספרי קודש, כתבי יד ומכתבים רבניים ולצידן מכירות של פריטים הקשורים לתרבות, הסטוריה ואמנות יהודית לצד פריטי ארץ ישראל.

בית המכירות שם לו למטרה להציע למכירה פריטים איכותיים וחשובים, להפיק קטלוגים מקצועיים ומדוייקים, לנהל את המכירות תוך שמירה על סטנדרט גבוה של אמינות וסדר, ולהקפיד על יחס הוגן ונעים כלפי המפקידים והקונים.

בית המכירות "קדם" מקבל להערכה ולמכירה פריטים בודדים ואוספים שלמים בכל התחומים הקשורים ליהדות והיסטוריה של עם ישראל וארץ ישראל. מלבד ספרים וכתבי יד אנו מעוניינים במגוון רחב של פריטי נייר - כגון מכתבים, צילומים, גרפיקה וכרזות. כן נשמח להציע במכירותינו חפצים הקשורים בתחומי עיסוקנו כגון חנוכיות, כוסות קידוש, כיסוי חלה ומגוון כלים אחרים של הבית היהודי, וחפצי א"י כגון עבודות בצלאל, עץ זית, קרמיקה ארץ ישראלית, צעצועים ומשחקים, סמלים ותגים, חפצי חן ואומנות שונים.

 השם "קדם" נבחר לבית המכירות בשל העובדה ששורש המילה מכיל בתוכו בעת ובעונה אחת משמעויות של מקורות ועבר, ולצד זאת התפתחות ועתיד. אנו מקוים כי בית המכירות "קדם" ישלב בפעולתו את כל אלה.